TFK DOT 2 – wózek spacerowy składany

lekka spacerówka składana

Dziecko w spacerówce spędza całkiem sporo czasu. Jest to okres od mniej więcej szóstego miesiąca życia, do momentu gdy wózek stanie się zbędny. Wszyscy rodzice, a szczególnie ci aktywni wiedzą, że w takiej sytuacji lekki wózek spacerowy jest niezbędny, szczególnie że dziecko lżejsze już nie będzie. Dla każdego kto szuka zwinnego, kompaktowego, wytrzymałego oraz lekkiego wózka spacerowego, wózek spacerowy składany TFK DOT 2 będzie idealnym rozwiązaniem. Spełnia on bowiem wszystkie powyższe warunki, dodatkowo pozbawiony jest wszystkich zbędnych elementów, niepotrzebnie zwiększających masę oraz gabaryty wózka. 

Dlaczego warto kupić wózek TFK DOT 2?

Ten lekki wózek spacerowy wyposażony jest w dużą rozkładaną budkę oraz wygodne oparcie z bezstopniową regulacją wysokości. Bezpieczeństwo dziecku zapewnią wysokiej jakości, pięciopunktowe szelki.

Wykonany jest z aluminium, dzięki czemu jest bardzo lekki i wygodny w użytkowaniu. Posiada zdejmowany pałąk oraz regulowany podnóżek. Wykorzystuje sprężynowe tylne zawieszenie oraz koła z łożyskami kulkowymi co sprawia, że jazda nim jest bardzo komfortowa dla dziecka.

Dodatkowo koła są bezdętkowe, nie grozi nam więc złapanie flaka. Wózek spacerowy lekki składany ma możliwość zamontowania na stelażu fotelika samochodowego najpopularniejszych marek, jak Maxi-Cosi, BeSafe czy Cybex.

W jakie dodatkowe akcesoria wyposażyć można ten lekki wózek spacerowy?

Lekki wózek spacerowyTFK DOT 2 można wyposażyć w szereg przydatnych akcesoriów dodatkowych. Jednymi z najbardziej przydatnych są osłona przeciwdeszczowa oraz osłona przeciwsłoneczna. Dzięki temu z wózka będzie można korzystać praktycznie w każdych warunkach.

Dla większych dzieci istnieje możliwość dodania do wózka uchwytu na kubek. Ma również możliwość instalacji dzwonka do wózka oraz uniwersalnej lampki LED. Do zestawu można też dokupić specjalną torbę transportową. Co ważne dla wielu osób, wózek ma również możliwość zamontowania specjalnej blokady, pełniącej funkcje antykradzieżowe. Przyda się to jeśli musimy zostawić wózek przed sklepem czy w innym miejscu.

Więcej o modelu przeczytasz na stronie: https://markowewozki.pl/tfk-dot-2/