Odkurzacz z filtrem wodnym ranking

Mieszkanie jest naszym azylem, miejscem odpoczynku. Sprzęt nowej generacji, który zapewnia nam komfort i możliwość szybkiego pozbycia się  kurzu i brudu pomaga w codziennych, rutynowych porządkach. Warto zapoznać się z ofertą marki Rainbow, jeśli rozważamy decyzję kupna nowego odkurzacza. Ciekawe rozwiązania techniczne pozwalają skutecznie doprowadzić mieszkanie do porządku.

Odkurzacz z filtrem wodnym

W odróżnieniu od tradycyjnych odkurzaczy, które gromadzą kurz w suchym pojemniku, odkurzacz wodny zbiera kurz w zbiorniku nasączonym wodą, co pozwala oczyszczać powietrze z cząstek kurzu prawie w stu procentach. Brudną wodę wylewamy do toalety.

Z pewnością taki typ odkurzacza przyda się alergikom, którzy walczą z uczuleniem na roztocza. Są najczęstszą przyczyną reakcji alergicznych i wywołanych przez nie kłopotów zdrowotnych. Innowacyjne rozwiązania umożliwiają czyszczenie powierzchni i sprzętów na sucho i na mokro. W podstawowym pakiecie odkurzacza Rainbow znajduje się również worek z tworzywa sztucznego przeznaczony do czyszczenia poduszek, specjalny wałek  Power Nozzle umożliwia czyszczenie mebli tapicerowanych i materacy na głębokość 30 cm.

Warto wiedzieć, że wszelkim pracom porządkowym z użyciem odkurzacza z filtrem wodnym towarzyszy  skuteczne oczyszczenie i nawilżenie powietrza.  Odkurzacz z filtrem wodnym ranking – https://www.rainbow-odkurzacze.pl/blog/odkurzacz-z-filtrem-wodnym-ranking-48.html

Dodatkowe akcesoria i dodatki zapachowe

Na szczególną uwagę posiadaczy odkurzacza Rainbow zasługuje profesjonalne urządzenie do prania dywanów i wykładzin z wykorzystaniem szczotki obrotowej AquaMate. Przy generalnych porządkach pozwala usunąć plamy i zabrudzenia z użyciem wody, ze specjalnym płynem czyszczącym. W sprzedaży dostępne są również koncentraty aromatyczne.

Użycie kilku kropel koncetratu wypełnia pomieszczenie przyjemnym zapachem. W dotarciu do  trudno dostępnych miejsc i szczelin pomogą użytkownikom odkurzacza – narzędzie szczelinowe krótkie i ssawka szczelinowa długa, która pozwala usunąć warstwy kurzu z chłodnicy lodówki. Większość kruchych przedmiotów wyczyścimy używając szczotki antystatycznej.